O nas

Jesteśmy pracownią artystyczną zajmującą się wykonywaniem rękodzieła: biżuterii, dekoracji wnętrz, przedmiotów na prezent, ciekawych gadżetów czyli szeroko pojętej sztuki użytkowej. Wszystkie nasze przedmioty są od podstaw wykonywane ręcznie, z dbałością o nawet najmniejszy detal. W przedmiotach, które powstają w naszej pracowni artystycznej Wiktorian.pl stosujemy zawsze materiały najwyższej jakości, a każda sztuka naszego tworu jest wykonana z sercem i miłością.

Nie boimy się wyzwań, a naszą pasją jest zabawa kolorami, materiałami. Naszymi ulubionymi materiałami jest m.in. drewno, z którego najczęściej powstają kolczyki, klipsy, bransoletki, naszyjniki, korale, wisiorki i wisiory, broszki a także wspaniałe świeczniki, zakładki do książek, podstawki pod kubki czy toaletki z lusterkiem. Naszymi dostawcami drewnianych elementów są sprawdzeni, wieloletni nasi partnerzy z polskich stolarni z okolic podhala oraz małopolski, w bursztyny, muszle i części biżuterii ze srebra zaopatrujemy się w okolicach wybrzeża bałtyckiego (m.in. Gdańsk, Gdynia, Łeba). Minerały, z których powstają nasze prace również otrzymujemy od pasjonatów kamieni minerałów szlachetnych i półszlachetnych w Polsce dzięki czemu są one zawsze najwyższej jakości.

Z materiałów, które są bliskie naszym sercom możemy wymienić również skórę (naturalną i ekologiczną), bawełnę, wełnę (filc), len, pióra, perły (naturalne i szklane). Malujemy i zdobimy również nasze przedmioty korzystając z wielu technik, łącząc je ze sobą w sposób również niekonwencjonalny, dzięki temu postają unikatowe produkty końcowe w postaci niepowtarzalnych kolczyków, kórych żadna inna kobieta nie będzie miała, naszyjnika czy innych elementów biżuterii, dekoracji wnętrza. Większość przedmiotów powstających w naszej pracowni to produkty unikatowe, w pojedyńczych egzemplarzach lub w krótkich seriach, dzięki czemu każdy posiadacz przedmiotów zakupionych w naszej pracowni może poczuć się na prawdę wyjątkowo.

W naszych pracach biżuteryjnych wykorzystujemy najczęściej srebro, srebro złocone ale również połączenia i mieszanki elementów posrebrzanych, miedzianych czy platerowanych srebrem co daje unikatowy efekt. Przedmioty, które wykonujemy są w przystępnych cenach, każdy znajdzie coś dla siebie w naszym sklepie internetowym www.wiktorian.pl

Realizujemy również zamówienia indywidualne zarówno na biżuterię jak i sztukę użytkową. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu interentowego :)

zespół pracowni artystycznej wiktorian.pl