Korale zielone niebieski naszyjnik zieleń turkus

Producent: Wiktorian.pl

Produkt niedostępny

Zamówienia

Składanie zamówień oraz pytania dotyczące dostępności i ceny prosimy kierować na adres e-mail zamowienia@wiktorian.pl.

Informacje o produkcie

Opis: Przepiękny turkusowo morsko zielony naszyjnik drewniany (turkus morski, zielone jabłuszko), wykonany z najwyższej jakości polskiego drewna lakierowanego. Koraliki w naszyjniku są gładkie, lakierowane na wysoki połysk, lekkie, o głęboko nasyconej kolorystyce. Kobiece korale zielono turkusowo morskie w oplocie wielu czarnych sznurków jubilerskich. Wygodne i szybkie zapięcie na karabińczyk wraz z łańcuszkiem przedłużającym długość naszyjnika lub wykończenie z wiązaniem (standardowo wysyłamy korale zapinane, jeśli korale mają być wiązane po zakupie należy w wiadomości email napisać hasło "korale wiązane" - możliwość zamiany jest w cenie).

Materiał: drewno, sznurek jubilerski, posrebrzane, silver plated

Kolorystyka dominująca: odcienie koloru turkusowy, morski, niebieski, zielony

Wymiary: koraliki ok. 20-8 mm, długość naszyjnika ok. 50-60 cm (regulowany - zapięcie lub wiązanie)


- UWAGA - Ten model korali wykonujemy również cały W LNIE lub NA SZNURKACH JUBILERSKICH BIAŁYCH (cena korali nie ulega zmianie). Jeżeli chcesz taki sam naszyjnik na sznurku ze 100% lnu naturalnego lub na sznurkach jubilerskich BIAŁYCH natychmiast po zakupie napisz nam o tym w wiadomości e-mail zamowienia@wiktorian.pl

- Do naszyjnika/ korali można dobrać dowolne KOLCZYKI (różne długości, kolory, rozmiary) lub/ i BRANSOLETKĘ tworząc swój unikatowy komplet biżuterii.


GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI !

PRODUKT 100% POLSKI - HAND MADE (ręcznie wykonane)

Szukasz innej biżuterii? Obejrzyj także produkty w kategoriach: ---. Pamiętaj także, że wiele produktów oferujemy na "indywidualne zamówienie", dzięki czemu znaleziona na naszych stronach biżuteria może być wykonana od podstaw z Twoimi własnymi sugestiami.
 

Podobne produkty