Długie korale srebrne metalik długi naszyjnik szary

Producent: Wiktorian.pl

Produkt niedostępny

Zamówienia

Składanie zamówień oraz pytania dotyczące dostępności i ceny prosimy kierować na adres e-mail zamowienia@wiktorian.pl.

Informacje o produkcie

Opis: Śliczny, srebrno szary naszyjnik długi, drewniane długie korale srebrne metalik (srebrne szare metalik mat), wykonane z najwyższej jakości polskiego drewna lakierowanego. Koraliki w naszyjniku są gładkie, lakierowane, lekkie, o głęboko nasyconej kolorystyce. Korale zakładane przez głowę, wygodny, lekki i długi srebrny naszyjnik na każdą okazję. Długi naszyjnik srebrno szary metalik polecamy na prezent oraz na co dzień do każdego stroju.

Materiał: drewno, sznurek jubilerski

Kolorystyka dominująca: odcienie koloru srebrnego, szarego

Wymiary: koraliki ok. 25-12 mm, długość naszyjnika ok. 80 cm (złożone na pół w pozycji leżącej ok. 40 cm)


- UWAGA - Ten model korali wykonujemy również cały W LNIE lub NA SZNURKACH JUBILERSKICH BIAŁYCH (cena korali nie ulega zmianie). Jeżeli chcesz taki sam naszyjnik na sznurku ze 100% lnu naturalnego lub na sznurkach jubilerskich BIAŁYCH natychmiast po zakupie napisz nam o tym w wiadomości e-mail zamowienia@wiktorian.pl

- Do naszyjnika/ korali można dobrać dowolne KOLCZYKI (różne długości, kolory, rozmiary) lub/ i BRANSOLETKĘ tworząc swój unikatowy komplet biżuterii.


GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI !

PRODUKT 100% POLSKI - HAND MADE (ręcznie wykonane)

Szukasz innej biżuterii? Obejrzyj także produkty w kategoriach: Na zamówienie. Pamiętaj także, że wiele produktów oferujemy na "indywidualne zamówienie", dzięki czemu znaleziona na naszych stronach biżuteria może być wykonana od podstaw z Twoimi własnymi sugestiami.
 

Podobne produkty