Czarno czerwono biały komplet biżuterii

Producent: Wiktorian.pl

Produkt niedostępny
Kolor Czerwony Biały Czarny
Materiał Sznurek jubilerski Silver Plated Drewno

Zamówienia

Składanie zamówień oraz pytania dotyczące dostępności i ceny prosimy kierować na adres e-mail zamowienia@wiktorian.pl.

Informacje o produkcie

Opis: Przepiękny, modny, czerwono czarno biały komplet biżuterii z drewna, wykonany z najwyższej jakości polskiego drewna lakierowanego. Koraliki w naszyjniku, bransoletce są gładkie, lakierowane, lekkie, o głęboko nasyconej kolorystyce. Kobiecy czerwono biało czarny komplet w oplocie wielu czarnych sznurków jubilerskich. Komplet biżuterii składa się z bransoletki z wygodnym i szybkim zapięciem na karabińczyk wraz z łańcuszkiem przedłużającym długość bransoletki lub z wykończeniem z gumką jubilerską w rozmiarze uniwersalnym. W skład kompletu wchodzi również naszyjnik z szybkim, wygodnym zapięciem na karabińczyk, regulowany łańcuszkiem lub wykończony wiązaniem (standardowo wysyłamy bransoletkę i naszyjnik zapinane na karabińczyk, jeśli korale mają być wiązane, a bransoletka na gumce (może być również kombinacja np. naszyjnik wiązany bransoletka zapinana itp.) po zakupie należy w wiadomości email napisać hasło np."korale wiązane, bransoletka z gumką)" - możliwość zamiany jest w cenie). Nietuzinkowy, oryginalny, optymistyczny, doskonały komplet biżuterii w kolorze czerwono czarno białym na prezent dla bliskiej osoby oraz na co dzień do każdego stroju.

Materiał: drewno, sznurek jubilerski, posrebrzane, silver plated

Kolorystyka dominująca: odcienie koloru czerwony, biały, czarny

Wymiary: koraliki ok. 20-8 mm (naszyjnik), koraliki 12 mm (bransoletka), długość naszyjnika ok. 50-60 cm (regulowany - zapięcie lub wiązanie), długość bransoletki ok. 18-24 cm lub uniwersalna (regulowana lub uniwersalna z gumką jubilerską), waga kompletu ok. 65 g


- UWAGA - Ten komplet korale + bransoletka wykonujemy również cały W LNIE lub NA SZNURKACH JUBILERSKICH BIAŁYCH (cena kompletu biżuterii nie ulega zmianie). Jeżeli chcesz taki sam komplet biżuterii na sznurku ze 100% lnu naturalnego lub na sznurkach jubilerskich BIAŁYCH natychmiast po zakupie napisz nam o tym w wiadomości e-mail zamowienia@wiktorian.pl

- Do kompletu naszyjnika/ korali/ bransoletki można dobrać dowolne KOLCZYKI (różne długości, kolory, rozmiary) tworząc swój unikatowy komplet biżuterii.


GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI !

PRODUKT 100% POLSKI - HAND MADE (ręcznie wykonane)

Szukasz innej biżuterii? Obejrzyj także produkty w kategoriach: ---. Pamiętaj także, że wiele produktów oferujemy na "indywidualne zamówienie", dzięki czemu znaleziona na naszych stronach biżuteria może być wykonana od podstaw z Twoimi własnymi sugestiami.
 

Podobne produkty

KOMPLETY BIŻUTERII Z DREWNA: Komplet korale czerwone + bransoletka

Komplet...

130,00 PLN
KOLCZYKI DREWNIANE KULE: Kolczyki srebrne drewniane kule 2,5 cm - Czerwone

Kolczyki...

50,00 PLN
KOMPLETY BIŻUTERII Z DREWNA: Komplet białe korale + bransoletka

Komplet...

130,00 PLN
KOMPLETY BIŻUTERII Z DREWNA: Komplet czarne korale + bransoletka

Komplet...

130,00 PLN
KOLCZYKI DREWNIANE KULE: Kolczyki srebrne drewniane kule 2,5 cm - Białe

Kolczyki...

50,00 PLN
KOLCZYKI DREWNIANE KULE: Kolczyki srebrne drewniane kule 2 cm długie - Czerwone

Kolczyki...

50,00 PLN
KOMPLETY BIŻUTERII Z DREWNA: Komplet fuksja różowe korale + bransoletka

Komplet...

130,00 PLN
kule 2,5 cm: Kolczyki srebrne kule drewniane 3 cm - Czarne

Kolczyki...

50,00 PLN