Biało czerwony komplet biżuterii korale białe czerwone

Producent: Wiktorian.pl

70,00 PLN
cena brutto, zawiera 23%

Kolor Czerwony Biały
Materiał Sznurek jubilerski Silver Plated Drewno

Zamówienia

Składanie zamówień oraz pytania dotyczące dostępności i ceny prosimy kierować na adres e-mail zamowienia@wiktorian.pl.

Informacje o produkcie

Opis: Przepiękny, modny, biało czerwony komplet biżuterii z drewna, wykonany z najwyższej jakości polskiego drewna lakierowanego. Koraliki w naszyjniku, bransoletce są gładkie, lakierowane na wysoki połysk, lekkie, o głęboko nasyconej kolorystyce. Kobiecy czerwony komplet biały w oplocie wielu czarnych sznurków jubilerskich. Komplet biżuterii składa się z bransoletki z wygodnym i szybkim zapięciem na karabińczyk wraz z łańcuszkiem przedłużającym długość bransoletki lub z wykończeniem z gumką jubilerską w rozmiarze uniwersalnym. W skład kompletu wchodzi również naszyjnik z szybkim, wygodnym zapięciem na karabińczyk, regulowany łańcuszkiem lub wykończony wiązaniem (standardowo wysyłamy bransoletkę i naszyjnik zapinane na karabińczyk, jeśli korale mają być wiązane, a bransoletka na gumce (może być również kombinacja np. naszyjnik wiązany bransoletka zapinana itp.) po zakupie należy w wiadomości email napisać hasło np."korale wiązane, bransoletka z gumką)" - możliwość zamiany jest w cenie). Nietuzinkowy, oryginalny, optymistyczny, doskonały komplet biżuterii w kolorze czerwono białym na prezent dla bliskiej osoby oraz na co dzień do każdego stroju.

Materiał: drewno, sznurek jubilerski, posrebrzane, silver plated

Kolorystyka dominująca: odcienie koloru czerwonego, białego

Wymiary: koraliki ok. 20-8 mm (naszyjnik), koraliki 12 mm (bransoletka), długość naszyjnika ok. 50-60 cm (regulowany - zapięcie lub wiązanie), długość bransoletki ok. 18-23 cm lub uniwersalna (regulowana lub uniwersalna z gumką jubilerską), waga kompletu ok. 65 g


- UWAGA - Ten komplet korale + bransoletka wykonujemy również cały W LNIE lub NA SZNURKACH JUBILERSKICH BIAŁYCH (cena kompletu biżuterii nie ulega zmianie). Jeżeli chcesz taki sam komplet biżuterii na sznurku ze 100% lnu naturalnego lub na sznurkach jubilerskich BIAŁYCH natychmiast po zakupie napisz nam o tym w wiadomości e-mail zamowienia@wiktorian.pl

- Do kompletu naszyjnika/ korali/ bransoletki można dobrać dowolne KOLCZYKI (różne długości, kolory, rozmiary) tworząc swój unikatowy komplet biżuterii.


GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI !

PRODUKT 100% POLSKI - HAND MADE (ręcznie wykonane)

Szukasz innej biżuterii? Obejrzyj także produkty w kategoriach: KOMPLETY BIŻUTERII Z DREWNA, Biżuteria. Pamiętaj także, że wiele produktów oferujemy na "indywidualne zamówienie", dzięki czemu znaleziona na naszych stronach biżuteria może być wykonana od podstaw z Twoimi własnymi sugestiami.
 

Podobne produkty

KOMPLETY BIŻUTERII Z DREWNA: Komplet korale czerwone + bransoletka

Komplet...

70,00 PLN
KOMPLETY BIŻUTERII Z DREWNA: Komplet białe korale + bransoletka

Komplet...

70,00 PLN
KOMPLETY BIŻUTERII Z DREWNA: Komplet fuksja różowe korale + bransoletka

Komplet...

70,00 PLN
KOMPLETY BIŻUTERII Z DREWNA: Komplet obfity naszyjnik czerwony czerwona bransoletka

Komplet...

70,00 PLN
Na zamówienie: Komplet biżuterii tęczowe korale + kolorowa bransoletka

Komplet...

80,00 PLN
KOMPLETY BIŻUTERII Z DREWNA: Komplet czarne korale + bransoletka

Komplet...

70,00 PLN
NASZYJNIKI KORALE Z DREWNA: Czerwone korale czerwony naszyjnik

Czerwone...

50,00 PLN
KOMPLETY BIŻUTERII Z DREWNA: Morski komplet biżuterii korale morskie

Morski...

70,00 PLN